Specialista
na nemovitosti
a majetkoprávní
vypořádání

JUDr. Martin Strýček
advokát

775 305 261
Čas, kvalita a poctivost,
na tom záleží

Nemovitosti

Kompletní právní servis převodu nemovitostí vč. advokátní úschovy a ověření podpisů, jednání s RK a makléři, kontrola a revize rezervačních či zprostředkovatelských smluv, kupních smluv, posouzení rizik, problematika rezervačních záloh a smluvních pokut RK. Darovací smlouvy, věcná břemena, zástavní práva, konzultace před rozdělením majetku v rodině.

Vypracuji smlouvy na míru dle Vašich požadavků a potřeb – smlouvy si v klidu pročtete, vše si vysvětlíme, zapracuji připomínky, znění smluv odsouhlasí banka.
Podpis smluv v advokátní kanceláři, ověření podpisů, přebírám do úschovy kupní smlouvu pro katastrální úřad.
Kupující příp. úvěrující banka zasílá kupní cenu do advokátní úschovy.
Podání návrhu na vklad ke katastrálnímu úřadu a přepis vlastnického práva.
Nemovitost je v pořádku přepsána, kupující je novým vlastníkem, výplata kupní ceny z úschovy prodávajícímu a případ je zdárně ukončen.
Online řešení a posouzení smluv k převodům nemovitostí

Občanské právo

Příprava a kontrola smluv všeho druhu, zastoupení v soudních řízeních a sporech, bytové právo a SVJ, nájem, vymáhání pohledávek, náhrada škody, bezdůvodné obohacení, exekuce, sousedské spory, dědické právo, ochrana osobnosti, spotřebitelské právo.

Trestní právo

Obhajoba v trestním řízení, při podání vysvětlení, sepis trestních oznámení, výslechy, nahlížení do spisu, obhajoba u hlavního líčení a veřejného zasedání, zastoupení poškozeného, žádosti o zkrácení trestu.

Obchodní právo

Kompletní právní servis pro obchodní korporace, tvorba a revize smluvních dokumentů, zastupování společností při jednáních a v obchodních sporech, konzultace a účast na firemních poradách. Zakládání společností, zápisy do OR, pohledávky, rozhodčí řízení, nekalá soutěž, smlouvy o výstavbě.

Rodinné právo

Rozvody, nezletilé děti-péče, úprava styku, výživné; vypořádání a rozdělení majetku, výživné manželky, zastoupení u soudu.

Více k rodinnému právu

Ostatní

Zastoupení ve správním řízení, přestupky, insolvenční řízení, pracovní právo – poradenství a servis pro zaměstnavatele i zaměstnance; prohlášení o pravosti podpisu.

Základní cena
2500 Kč/hod + DPH
nebude-li dohodnuto jinak
  • JUDr. Martin Strýček

  • advokát
  • absolvent Právnické fakulty MU v Brně
  • v advokacii od 2007 – nepřetržitá koncipientská praxe v AK JUDr. Poledníka, místopředsedy představenstva ČAK
  • advokátní zkouška v 2010, od 2011 samostatný advokát s vlastní advokátní kanceláří
  • státní rigorózní zkouška 2021
Nesnažím se nabízet nejlevnější služby, nabízím zkušenosti, vysokou kvalitu a profesionální přístup. Ušetřit na právních službách se může značně prodražit.
Napište mi
Rychlost poskytnutí právní služby, schůzky či konzultace je uzpůsobena potřebám klienta a okolnostem případu.

Proč si vybrat advokátní kancelář JUDr. Strýček?

AK Strýček poskytuje klientům profesionální právní služby v oblastech soukromého a veřejného práva, a to s důsledným férovým přístupem.

Právní servis je veden maximální snahou o vysokou kvalitu právní služby, založenou na důkladném seznámení se stavem věci a potřeb klienta, s následným právním posouzením v širších souvislostech, návrhy řešení a upozornění na rizika jednotlivých variant.

Základem je vždy maximální ochrana zájmů klienta zasazená do reálného právního stavu věci.

Skvělý advokát s realistickým pohledem na věc. Pomůže tam, kde se pomoci dá a tam kde to nejde vám to rozumně zdůvodní. Navíc k dispozici kdykoliv na telefonu. Pokud jde o reality, neznám nikoho lepšího.

Filip Debef

Advokátní služby pana Strýčka jsem již několikrát využila. Za 10 let spolupráce jsem se setkala vždy s profesionalitou, vstřícností a trpělivostí. V řešení mé těžké životní situace se zachoval velmi lidsky. Za mě mohu pana magistra každému doporučit.

Michaela Ulmanová

S panem doktorem spolupracuji již několik let, jeho postoj je vždy věcný a profesionální. Velice mi v těžké životní situaci pomohl, mohu pana doktora vřele doporučit.

Martin Hájek

Přijeli jsme s manželem po dlouhé době ze zahraničí a rozhodli jsme se koupit dům. Při přečtení kupní smlouvy navrhnutou advokátem makléřky, která nemovistost zprostředkovala jsme usoudili, že se musíme odvolat na profesionála. Pan magistr se okamžitě ujal celé věci a jelikož jsme na celou věc spěchali, pracoval i přes víkend. Velmi mne překvapilo, že sám zvedá telefon, sám si veci kontroluje, je absolutně připravený. Byli jsme velmi spokojeni s celkovým výsledkem, profesionalitou a obětavostí, se kterou se nám pan magistr věnoval. Jeho služby všem doporučuji.

Eva Paglialonga

Právne služby Pána doktora sme využili už druhýkrát a sme nadmieru spokojní. Rozhodnutie konzultovať zmluvy pri nákupe nehnuteľnosti aj napriek právnemu servisu realitnej kancelárie sa ukázalo byť správne, pretože tie nie vždy jednajú v záujme klienta. Ďakujeme a odporúčame.

Marian “Atlis” Cihoň
Super doporučuji
Jana Tylsarova

Sluzeb pana doktora jsme vyuzili jiz nekolikrat, pokazde k maximalni spokojnenosti. Profesionalni, a zaroven vstricny pristup, peclivost, vse vysvetli tak, aby to pochopil i clovek bez pravniho vzdelani. Upozorni na rizika, ukaze ruzne uhly pohledu, neslibuje nemozne, aktivne komunikuje s protistranou a nenecha klienta podlehnout natlaku protistrany. Pri koupi nemovitosti od developra vyjednani vyhodnejsich podminek vedouci k lepsi vyvazenosti smluvy, coz je pro dnesni dobu spise rarita. I navzdory casove vytizenosti, vzdy ochoten klientovi osobne pomoct. Vrele doporucuji!

Ľubomír Krausko

Služby advokátní kanceláře jsem využila již několikrát. Při prvním setkání mne pan Strýček oslovil především svou profesionalitou, argumentoval na moje připomínky a představy-snažil se mi sdělit i veškerá rizika, jednal rychle, věcně a především pro nás smrtelníky srozumitelně. Řešili jsme spolu záležitosti ohledně složitější koupě nemovitosti, otázky dědictví a v rámci rodiny jsme řešili i exekuce. Advokátní kancelář jsem svědomitě doporučila i svým známým a budu služby právní kanceláře využívat i nadále. Děkuji, s pozdravem Alena Vašinová Jakubíková

Alena Vašinová Jakubíková

Pana JUDr. Martina Strýčka vřele doporučuji. Komplikovanou situaci ve společnosti nekompromisně vyřešil.

Nejlíp investované peníze za rok 2022.

ALFA KONSTRUKCE

S panem advokátem jsem se setkal poprvé při posouzení smlouvy o zprostředkování pronájmu, která mi byla nabídnuta realitní kanceláří. Bylo přínosné, jak mi pan advokát při diskusi nad smlouvou odhaloval její „skrytá zákoutí“, realisticky je komentoval a na názorných příkladech ze své praxe demonstroval možné způsoby jejich zneužití.

S jeho prací jsem byl velmi spokojen a zcela jistě v případě potřeby jeho služeb opět využiji.

Radovan Habáň, Brno

Radovan Habáň

Pan magistr Strýček je odborník na svém místě. Využili jsme jeho služby při koupi nemovitosti a díky panu advokátovi to dopadlo dobře, mohu jen doporučit. Reaguje vždy pohotově, věcně a neslibuje nemožné. Vše vysvětlí, tak aby to pochopili všichni. Děkujeme za pomoc a určitě se na Vás rádi obrátíme i v budoucnu.

Zsofi Lakatos

S panem Strýčkem mám jen tu nejlepší zkušenost a můžu ho všem vřele doporučit. Vše mi vždy vysvětlil a nabídl možné varianty postupu. Na mé dotazy a připomínky neprodleně reagoval. Nikdy nebyl problém kvůli mé obhajobě přejet i přes půlku republiky. Vděčím mu za to, že vše dopadlojak mělo.

Matěj Špinar

Potřebujete právníka nebo advokáta? Pokud potřebujete váš problém nalakovat na růžovo, nejste na správném místě. Pokud potřebujete skutečnou pomoc a dosáhnout výsledek, vřele doporučuji. Zkušenost z několika složitých kauz spojených s ochranou spotřebitele, ochranou majetekových práv i vyjednání podmínek v soukromých sporech.

Otevřenost, příjemné jednání. DOPORUČUJI.

Petr Ptáček

Pana doktora jsem si vyhledala na internetu. Potřebovala jsem zastoupit při jednání u notáře po smrti maminky. S jeho pomocí jsem tuto situaci zvládla na úrovni. Pan doktor mne podpořil, že můj nárok je oprávněný a že nikdo nemá právo ode mne požadovat, abych se dobrovolně vzdala svého zákonného podílu. Přesně analyzoval mé rozpoložení, měla jsem pocit, že mi opravdu rozumí. A to vše, z důvodu vzdálenosti, jsem s ním vyřídila pouze telefonicky nebo emailem, nebylo nutné nikam jezdit.

Mohu jej vřele doporučit a potvrdit, že komentáře na jeho práci jsou pravdivé.

Andrea Straussová, Teplice

Andrea Straussova

S Judr. Strýčkem jsem řešil nákup nemovitosti a moc nám pomohl. Právní erudice je jedna věc, ale mnohaleté zkušenosti z oblasti realit je přesně to, co člověk potřebuje pokud se chce zodpovědně a informovaně rozhodnout v obchodním případu, který mnohdy řeší 1x nebo 2x za život. Pan doktor nám navíc obětavě nabídl, že se na smlouvy podívá i přes víkend, což celý proces urychlilo a není to samozřejmost. Děkuji za spolupráci, doporučuji bez váhání všema 10ti!

chefkoudy
Více referencí