Online řešení a posouzení smluv k převodům nemovitostí

  • Do 48 hod posoudím a upravím předložené smlouvy, aby Vás podstatně lépe chránily, omezovaly rizika a nebyly jednostranně výhodné pro druhou stranu.
  • Služba je určena těm, kteří kupují nebo prodávají nemovitost, ale v předložených smlouvách se nevyznají a nechtějí nic zanedbat. Nejčastěji je využívána zájemci o koupi domu, bytu nebo pozemku prostřednictvím RK nebo developera, které tlačí čas a potřebují rychle jednat.
  • Obratem posoudím rizika, smlouvy zkontroluji a upravím, bez nutnosti osobní schůzky. Vše probíhá formou telefonických či online konzultací příp. emailem, je tak vhodné pro klienty po celé ČR.
  • Klienty je hojně využívána i možnost zastoupení při jednání s realitním makléřem či právním zástupcem druhé strany.

Bohaté zkušenosti s realitními kancelářemi

Řadu let jsem působil jako vedoucí právního oddělení velké realitní kanceláře, velmi dobře znám proces převodu nemovitostí ze strany kupujícího a prodávajícího, ale i realitní kanceláře. Vím, jak správně nastavit rezervační smlouvu, vyřešit zástavu, vyhovět úvěrující bance, dle potřeby zajistím advokátní úschovu kupní ceny.

Vaši smlouvu řeší výhradně advokát

Koupě nemovitosti je natolik zásadní záležitost, kterou nelze podcenit, proto ji nikdy nepředávám k řešení advokátním koncipientům. Garantuji Vám, že Váš případ a Vaše smlouvy budu řešit výhradně já.

Profesionální a vysoce kvalitní online právní servis do 48 hodin

Z praxe vím, že prodlení by mohlo vést k tomu, že Vaši vysněnou nemovitost nekoupíte, Váš případ a smlouvy proto řeším přednostně (v expresní variantě i do 24h), ale se stejnou pečlivostí a ve vysoké kvalitě, jako právní případ jiný.